Biz Kimiz?

Tarım ve Orman Bakanlığından onaylı Kedi Üretim ve Satış ruhsatımızla beraber 2015 yılından beri Safkan full şecereli kedi yetiştiriciliği yapmaktayız. 
British kedi ırkını en üst standartlarda ve özel renklerle yetiştirmekteyiz. 2015 ten bu yana sosyal, aile hayatına renk katan, çocuklarımızı ciddi manada sanal hayattan alıp gerçek,dokunup hissettikleri ve keyifli zaman geçirdikleri kediler yetiştirmek bizler için büyük sevinç kaynağı olmaya devam etmekte. Ayrıca dünyanın bir çok ülkesinde kedilerimiz yetiştiriciler tarafından tercih edilip eşleme planlarında önemli yer almaktadır. İşimizi daha iyi yapmak için hem ülkemizde hemde dünyadaki yetiştiricilerle bilgi ve kedi alış verişlerimizi canlı tutuyoruz. Seminerlere yarışmalara ilk günkü heyecanla katılıp kendimizi geliştiriyoruz. İngiliz kedisinin ana vatanı başta olmak üzere 

İngiltere, Azerbaycan, Çin, Japonya, Kuzey Kore, Tayland, Rusya, Amerika, Almanya, Belçika, Romanya, Fransa, Norveç, Danimarka, Ukrayna, Belarus, Slovenya, Kuzey Afrika, Dubai, Katar, Sudi Arabistan, İsrail gibi ülkelerde bir çok kedimiz yetiştiriciler tarafından sahiplenilmiş ve hala dünya tarafından ilgiyle takip edilmektedir. 

Bizi başarıya götüren etkenler durmadan kendimizi ve üretim planımızı yenilemek olmuştur. Tutku ve sevgi ile yapılan her işte başarı kaçınılmazdır.